Журналісти "Схем" (Радіо Свобода) виявили четверте місце масового поховання у Маріуполі!
![Журналісти "Схем" (Радіо Свобода) виявили четверте місце масового поховання у Маріуполі! Журналісти "Схем" (Радіо Свобода) виявили четверте місце масового поховання у Маріуполі!](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/17.05.2022/551018a17cd0c4ba87bfbcbcbdf404e1.jpeg&size=1200x800)
? Журналісти "Схем" (Радіо Свобода) виявили четверте місце масового поховання у Маріуполі!
? Журналісти проаналізували супутникові знімки Maxar та виявили четверте місце масового поховання біля Центрального кладовища у окупованому Маріуполі, про яке повідомила місцева влада.
? Згідно з зображеннями супутника, братська могила з’явилася ще на початку березня. Вона складається з двох траншей, одна з них сягає більше 30 метрів у довжину.
? Раніше стало відомо про виявлені місця масових поховань навколо Маріуполя у селищах Мангуш, Виноградне та Старий Крим