ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Кабінет Міністрів України затвердив про стипендію Президента України для переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Кабінет Міністрів України затвердив про стипендію Президента України для переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

11 грудня під час засідання Кабінету Міністрів України було питання про отримання стипендії Президента України. Її отримають 39 учнів шкіл та студентів, які отримали перемогу в Міжнародному мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Такий конкурс проходить в чотири етапи: шкільний, районний, обласний та фінальний. Міністерство освіти та науки України готує завдання, підлаштовуючись під кожну вікову категорію. Фінал конкурсу проводиться в усіх районах України одночасно.

Подібні конкурси мотивують та стимулюють юнаків. Адже у винагороду вони отримують не лише стипендію, термін виплати якої становить 1 рік, а й новий досвід та безцінні знання.

Розмір виплати стипендії налічує 1420 гривень на місяць – для школярів; 1770 гривень на місяць – для студентів вищих навчальних закладів III рівня акредитації; 2600 гривень на місяць – для курсантів та студентів вищих навчальних закладів IIIIV рівня акредитації.

Цьогоріч у фінал конкурсу пройшло більше ніж 900 дітей. Подібні конкурси мотивують та стимулюють юнаків. Адже у винагороду вони отримують не лише стипендію, термін виплати якої становить 1 рік, а й новий досвід та безцінні знання.

Автор: Student Ukraine

© 2019 PROVEO-STAR