На Дніпропетровщині смертність у два з половиною рази перевищує народжуваність
![На Дніпропетровщині смертність у два з половиною рази перевищує народжуваність На Дніпропетровщині смертність у два з половиною рази перевищує народжуваність](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/25.08.2020/ae52eabf7374e8da159fcb1fa0ccd216.jpeg&size=1200x800)
Загальна чисельність наявного населення області з початку поточного року зменшилась на 15 тисяч. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики у Дніпропетровській області.
За підрахунками, що здійснювалися впродовж січня-червня 2020 року, у Дніпропетровській області народилося 10,3 тисячі малюків. Натомість померло 25,7 тисяч осіб.
«Природний рух населення характеризувався суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих — 40 народжених, — зазначають фахівці управління обласної статистики».
Водночас зафіксовано міграційний приріст населення області — мешканцями Дніпропетровщини стало 419 осіб. Щодо загальної чисельності, вона з початку 2020 року зменшилася на 15 тисяч. Станом на 1 липня в регіоні мешкає 3 161 700 людей.