ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Чотирьох маріупольців судитимуть за розповсюдження конфіденційної інформації про померлих осіб

Чотирьох маріупольців судитимуть за розповсюдження конфіденційної інформації про померлих осіб
10166 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно чотирьох мешканців м. Маріуполя, які обвинувачуються у незаконному збиранні, зберіганні, використанні та поширенні конфіденційної інформації про особу, а також несанкціонованому збуті та розповсюдженні інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 28, ч. ч. 1, 2 ст. 182, ч. ч. 1, 2 ст. 361-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з жовтня 2019 року по березень 2020 року 29-річний підприємець, який працює у сфері ритуальних послуг, з метою збільшення кількості клієнтів, залучив до «співробітництва» двох працівниць поліції, котрі мали доступ до конфіденційної інформації щодо осіб, померлих у м. Маріуполі.

Ще один учасник організованої групи - 34-річний чоловік після отримання вказаних даних телефонував родичам померлих та пропонував комплекс послуг з поховання їх підприємством.

Наразі обвинувальний акт спрямовано до суду. Максимальна міра покарання за санкціями вказаних статей – до 5 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео