ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Так званому міністру культури «ДНР» заочно повідомлено про підозру

Так званому міністру культури «ДНР» заочно повідомлено про підозру
275785 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури псевдопосадовцю окупаційної адміністрації РФ заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з червня 2015 року мешканець м. Донецька обіймав посади від так званого першого заступника до міністра культури «ДНР».

Підозрюваний забезпечує проведення заходів, спрямованих на інтеграцію тимчасово окупованих регіонів Донецької області з РФ та фактичну заборону української культури, мистецтва і кінематографії.

За його керівництва, під виглядом боротьби з екстремізмом, з бібліотечного фонду вилучаються твори українських авторів, публікації проукраїнські налаштованих громадян, а культурна спадщина Донеччини позиціонується як частина історії РФ.

Крім того, через підконтрольні «міністерству» установи зловмисник сприяє формуванню у місцевих мешканців думки про легітимність окупаційної влади та проводить політику злочинної героїзації представників не передбачених законом України збройних формувань.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео