ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Начальнику відділу псевдоміграційної служби НЗФ РФ заочно повідомлено про підозру

Начальнику відділу псевдоміграційної служби НЗФ РФ заочно повідомлено про підозру
295974 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури «начальнику отдела миграционной службы Горловского ГУ МВД ДНР» заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2014 року 47-річний зловмисник організовує діяльність підпорядкованого йому так званого отдела миграционной службы Горловского ГУ МВД ДНР. Зокрема, з впровадження механізму обов’язкового отримання мешканцями тимчасово окупованих територій Донецької області «паспортов гражданина ДНР».

Крім того, отримувати вказаний документ вимушені особи, які працюють у гуманітарній, медичній та соціальних сферах, а також пенсіонери. У разі відмови, їм загрожує звільнення з роботи та позбавлення можливості оформлення пенсійних виплат.

За даними правозахисних організацій на непідконтрольній українській владі території Донеччини вже видано понад 700 тис псевдопаспортів.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео