ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Лариса Ільєнко - торгашку Здорівським піском підозрюють у замовленні людини

Лариса Ільєнко - торгашку Здорівським піском підозрюють у замовленні людини
34702 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські правоохоронні органи не діють в розслідуванні справ про замах на командира Грузинського Легіону Мамуку Мамулашвілі і його заступника, заявив сам Мамулашвілі. Він розповів про декілька гучних злочинів:

Обстріл бійців Легіону в околицях м. Обухів (Київська область). Мета – виставити воїнів бандитами і усунути їх керівників. В результаті Мамулашвілі і його заступник отримали вогнепальні поранення.

Наймання професійного вбивці для фізичного усунення Мамукі Мамулашвілі. Намагалися найняти військового інженера для підриву машини. За це готові були заплатити $ 60 тис .: $ 10 тис. – завдаток і ще $ 50 тис. Після виконання замовлення.

Напад на Грузинський Легіон в центрі Києва спецпідрозділом «КОРД» без будь-яких правових підстав і затримання на тривалий час. Після чого воїнів відпустили.

Другий замах провалився завдяки тому, що людина, яку намагалися найняти – зізнався.

«Ця людина знає нас. Він відмовився. Прийшов і попередив нас, і погодився дати свідчення в правоохоронних органах і в суді. Його особисто намагалася найняти глава Обухівської райради Лариса Ільєнко, яка організувала обстріл в Обухові, і чиї люди поранили нас. Про все це і про нашого інформатора ми написали в своїх заяви в правоохоронні органи. Однак вони відмовилися нам допомагати, і не діяли », – розповів Мамулашвілі.

Він повідомив, що заяви про злочини подавалися в місцеву поліцію, СБУ та Державне бюро розслідувань. Однак ніде на них не реагували.

«Правоохоронці залишалися нейтральними, не розслідували справи. А нам було дуже складно самим щось зробити», – підкреслив командир Грузинського Легіону.

Він бачить проблему в корупції, підкупі замовницею – Ларисою Іллєнко – представників силових структур. Іллєнко вважається «пісочної королевою» в регіоні: займається незаконним видобутком піску в Обухівському та Васильківському районах. Щоб отримати дозвіл на видобуток піску пішла до райради. У своїй декларації Іллєнко вказала активи в розмірі $ 1 млн, а також готівкові суми в розмірі € 350 тис. та 2 млн грн.

«Такі справи дуже важко розслідуються, тому що, на жаль, дуже високий рівень корупції. У правоохоронних органах дуже багато людей, яких можна купити. Це роблять такі персонажі як Іллєнко та інші особи, які їй допомагають (колишній «регіонал» Вадим Столар, Андрій Нагребельний і т.д.). Обурення викликає те, що люди, які не раз звинувачені і за якими є кримінальні справи СБУ по сепаратизму (такі як Іллєнко) – ці люди мають нахабство зазіхати на добровольців, виходячи зі своїх інтересів », – підкреслив Мамука Мамулашвілі.

Він уточнив, що справу про сепаратизм на Ларису Іллєнко було відкрито за допомогу російським спецслужбам – ФСБ. Вона підозрюється в передачі схем бронетехніки, яка повинна була вироблятись для армії в Україні.

Щоб українські правоохоронні органи взялися за розслідування злочинів щодо Грузинського Легіону, їх довелося зобов’язати це зробити через суд. Подавалася скарга в суд, за допомогою якої ДБР зобов’язали відкрити кримінальне провадження та внести справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Напади на Легіон мають матеріальну підоснову.

«Це чисто фінансовий інтерес щодо бази, на якій ми зараз дислокуємся. Це завод «АТЕК». Іллєнко не раз робила рейдерські захоплення даної території, і ми їй заважаємо тим, що ми розташовані на цій базі. Знаходимося там на підставі офіційного листа Міністерства оборони, абсолютно легально. Справа перетворилося в конфронтацію сепаратистки з добровольцем », – зауважив Мамулашвілі.

Він закликав депутатів Верховної Ради і президента Володимира Зеленського вжити заходів, і захистити Грузинський Легіон. Також як Легіон захищав землю України.

n-v.org.ua

Теги: Лариса Ільєнко,Обухів ,Мамулашвілі,замах ,Грузинський Легіон,АТЕК,завод АТЕК,Украина,Україна, Лариса Ільєнко «Батьківщина», Лариса Ільєнко голова Обухівської районної ради,Ільєнко,Ильенко,Лариса Олександрівна Ільєнко,Лариса Ільєнко «Батьківщина», кандидат на пост Глави Обухівської міської ОТГ Лариса Ільєнко,“Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Лариса Ільєнко,Батьківщина, «Батькивщина» , ВО «Батьківщина»,“Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”,Мамуку Мамулашвілі,Українські правоохоронні органи,правоохоронні органи,Обухів,Київ,Киев, Киевская область, Київська область,КОРД,глава Обухівської райради Лариса Ільєнко,ДБР,СБУ ,Державне бюро розслідувань,Служба безпеки, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины, СБ Украины, СБ України,Іллєнко ,Андрій Нагребельний,Нагребельний,ПРАТ «АТЕК»,АТЕК ,Володимир Зеленський, Зеленський, Владимир Александрович Зеленский, Володимир Олександрович Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України
Автор: wikibazacom

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео