ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Від 5 до 50 мільйонів: родинні фірми депутата Київради Костюшко отримали низку державних підрядів

Від 5 до 50 мільйонів: родинні фірми депутата Київради Костюшко отримали низку державних підрядів
356786 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київрада – місце, де приймають ключові рішення життєдіяльності столиці. Але часом деяких депутатів помічають у лобіюванні певних питань в особистих інтересах. Як, наприклад, Олега Костюшка, родинні фірми якого стабільно виграють тендери на вивезення сміття. Як це пояснює сам депутат? Дивіться у сюжеті Кирила Вольного.

«Ми особисто запитали у пана Костюшка, чи має він зараз бодай якесь відношення до вищезгаданих компаній. Та він від них відхрещується», – розповідає Кирил.

Депутат стверджує: давно розділив бізнес із братом і більше з ним не працює.

«Нам так краще, ми сварилися. Ми зараз працюємо окремо, в нас окремі сім'ї, це нормально, і нічого поганого в цьому немає», – заявив пан Костюшко.

Kostiushko1

Олег Костюшко Фото: скриншот

Наша знімальна група вирішила перевірити це та попрямувала за адресою, де зареєстрована фірма «Крамар ресайклінг». Розташована вона в Києві, на вулиці Миру, 21.

«Без камери ми запитали у звичайних робітників, де нам знайти Олега Костюшка. І в цьому офісі нам підтвердили, що Олег Костюшко – співвласник цієї фірми», – коментує розслідувач.

Відтак репортер спробував ще раз уточнити у героя матеріалу його зв'язки з цією фірмою. Та він порадив журналістам шукати корупцію в іншому місці.

«По суті поставлених вами питань я вам сказав, що є набагато цікавіші речі, ніж те, що ви намагаєтеся приліпити до мене. І сказав, де вони та в чому вони полягають. А зараз ви мені дзвоните та ставите ті ж питання. Я подумаю, чи хочу я відповідати на них», – відповів депутат.

Kostiushko2

Фото: скриншот

Тим часом, згідно з даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl, лише за останні півтора року пов’язані з родиною Костюшків фірми вже виграли державних тендерів хто на 5, а хто і на 50 мільйонів гривень.

stopcor.org

Теги: Олег Костюшко,Олег Костюшко депутат,Костюшко депутат,Київрада ,підряд,тендер

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео