ТЕЛЕФОН:           +38 050 404 15 16
Viber/
WhatsApp +421 907 938 254

Email: martin.misik@envivia.eu

Мешканець Дніпра продавав персональні дані громадян на хакерському форумі

Мешканець Дніпра продавав персональні дані громадян на хакерському форумі
34178 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зловмисник пропонував базу даних, яка співпадає з інформацією в Державному реєстрі виборців. Вона містила місця проживання та номери виборчих дільниць, повідомляє пресслужба СБУ.

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували продаж на хакерському форумі персональних даних громадян напередодні місцевих виборів, яку здійснював мешканець Дніпра.

«Дані із зазначенням місця проживання та номерів виборчих дільниць користуються великим попитом у «даркнеті» напередодні проведення виборів до органів місцевого самоврядування, — повідомляють у СБУ. — Адже ця інформація може бути використана замовниками для впливу на електоральні вподобання виборців».

Наразі триває досудове слідство, встановлюються обставини злочину та перелік «клієнтів», що придбали персональні дані виборців. Зловмисник підозрюється у несанкціонованому збуті або розповсюдженні інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах або на носіях такої інформації. Йому загрожує позбавлення волі на строк до двох років.


Теги: персональні дані,СБУ,місцеві вибори, Дніпро

© 2019 PROVEO-STAR

Мої відео